Draw
darts for windows toplogo
Gamlin Cup 2020 - Dobrikov
No
Board
Time
Ave
Player
Result
Opponent
Ave
Updated
Best of 7 legs 501 - Quarter-finals
1
-
Bohony Kristin
v
N/A
-
11:56:58
2
-
Šedivý V. Houdek
v
N/A
-
11:56:58
Best of 7 legs 501 - Last 16
1
1
11:20
-
Maňák Sedlák
3-4
Bohony Kristin
-
11:56:58
2
5
11:20
-
Gawlas Zajíc
v
Hořín Chromec
-
11:56:58
3
-
Votava Schejbal
v
Zábranský Hájek Z.
-
11:56:58
4
-
Veselý Lindner
v
Benecký Barbořák
-
11:56:58
5
17
11:20
-
Mašek Kysilka
v
Milo Šobr
-
11:56:58
6
21
11:20
-
Šedivý V. Houdek
4-1
Smolka Moučka
-
11:56:58
7
25
11:20
-
bye
-
N/A
-
11:56:58
8
29
11:20
-
Rosí Beníček
v
N/A
-
11:56:58
Best of 7 legs 501 - Last 32
1
1
11:00
-
Kyndl T. Nežádal
2-4
Maňák Sedlák
-
11:56:58
2
2
11:00
-
Bohony Kristin
4-0
Doležal Pašta
-
11:56:58
3
5
11:00
-
Šmejda Kyndl Z.
0-4
Gawlas Zajíc
-
10:48:49
4
6
11:00
-
Hořín Chromec
4-1
Matějičný Gregar
-
11:56:58
5
9
11:00
-
Votava Schejbal
4-2
Procházka Grande
-
11:56:58
6
10
11:00
-
Zábranský Hájek Z.
4-0
Ráž Kraus
-
11:56:58
7
13
11:00
-
Lutišan Banas
0-4
Veselý Lindner
-
10:57:41
8
14
11:00
-
Mikesh Bér
0-4
Benecký Barbořák
-
11:56:58
9
17
11:00
-
Mašek Kysilka
4-0
Kapucián Marek
-
11:56:58
10
18
11:00
-
Novák Vráblík
2-4
Milo Šobr
-
11:56:58
11
21
11:00
-
Drtil Dlab
0-4
Šedivý V. Houdek
-
10:48:49
12
22
11:00
-
Kotouč Šimůnková
0-4
Smolka Moučka
-
11:56:58
13
25
11:00
-
Kužma Motl
v
Ondo Benischko
-
11:56:58
14
26
11:00
-
Rotyka Šimandl
v
Daněk Réda
-
11:56:58
15
29
11:00
-
Rosí Beníček
4-3
Dabski Záruba Dan.
-
11:56:58
16
30
11:00
-
Havelka Malach M.
4-3
Šinfelt Jaroš
-
11:56:58
Best of 7 legs 501 - Last 64
1
1
10:00
-
Kyndl T. Nežádal
4-1
Adámková Rysová
-
10:48:49
2
2
10:00
-
Maňák Sedlák
4-2
Schulz Gutvirt
-
10:48:49
3
1
10:30
-
Bohony Kristin
4-0
Syrový Rajmanová
-
11:56:58
4
2
10:30
-
Fürst Hránek
0-4
Doležal Pašta
-
10:48:49
5
5
10:00
-
Šmejda Kyndl Z.
4-0
Pokorný Václavík
-
10:48:49
6
6
10:00
-
Malach P. Hájek T.
0-4
Gawlas Zajíc
-
10:48:49
7
5
10:30
-
Hořín Chromec
4-3
Šlouf Petlák
-
11:56:58
8
6
10:30
-
Frankel Bothe
0-4
Matějičný Gregar
-
10:48:49
9
9
10:00
-
Brandejs Pups
0-4
Votava Schejbal
-
10:48:49
10
10
10:00
-
Bačík Bačík
3-4
Procházka Grande
-
10:57:41
11
9
10:30
-
Zábranský Hájek Z.
4-3
Mňuk Oškera
-
11:56:58
12
10
10:30
-
Kobzák Holík
0-4
Ráž Kraus
-
10:48:49
13
13
10:00
-
Sedláček Plintovič
0-4
Lutišan Banas
-
10:48:49
14
14
10:00
-
Veselý Lindner
4-0
Pomeje Tibitanzl
-
10:57:41
15
13
10:30
-
Kain Kain
1-4
Mikesh Bér
-
11:56:58
16
14
10:30
-
Chmelík Hejlek
0-4
Benecký Barbořák
-
10:48:49
17
17
10:00
-
Mašek Kysilka
4-0
Hlaváček A. Doležal
-
10:48:49
18
18
10:00
-
Kapucián Marek
4-0
Mojžíšek Radlinger
-
10:48:49
19
17
10:30
-
Hieke Kastl
2-4
Novák Vráblík
-
11:56:58
20
18
10:30
-
Šenec Bakič
1-4
Milo Šobr
-
11:56:58
21
21
10:00
-
Drtil Dlab
v
Čermák Pavlík
-
11:56:58
22
22
10:00
-
Strbáček Přibyl
0-4
Šedivý V. Houdek
-
10:48:49
23
21
10:30
-
Kotouč Šimůnková
4-1
Chovanec Halač
-
11:56:58
24
22
10:30
-
Smolka Moučka
v
Řehák Řehák
-
10:48:49
25
25
10:00
-
Kužma Motl
4-3
Kundra Němec
-
11:56:58
26
26
10:00
-
Jakel Vavřík
0-4
Ondo Benischko
-
10:48:49
27
25
10:30
-
Rotyka Šimandl
4-3
Korda Kasparides
-
11:56:58
28
26
10:30
-
Daněk Réda
4-0
Chladil Bašný
-
11:56:58
29
29
10:00
-
Dostál Kohut
0-4
Rosí Beníček
-
10:48:49
30
30
10:00
-
Šildberger Lacina
0-4
Dabski Záruba Dan.
-
10:48:49
31
29
10:30
-
Závodník Pokorný
3-4
Havelka Malach M.
-
11:56:58
32
30
10:30
-
Boor Jindrová
2-4
Šinfelt Jaroš
-
11:56:58

Last update: 16/08/2020 11:56:58 - Updated by Jan Prikryl
www.dartsforwindows.com
Screen updated: Tuesday, April 13, 2021 15:16:13 +02:00 Europe/Paris
© 2005-2021 Roger Boyesen